Wakat na stanowisko Elektromechanik
  • Mogielnica
Mogielnica, Mogielnica, Mazowieckie, Polska
Agencja Rekrutacyjna Contessa
6. 6. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek/ -ów na stanowisko
elektromechanik
Praca w powiecie grójeckim
Wymagania:
- wykształcenie średnie o profilu elektrycznym lub mechanicznym
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- znajomość obszarów takich jak hydraulika, pneumatyka, mechanika czy instalacje elektryczne
- uprawienia SEP grupa 1 – Eksploatacja.
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym
- zaangażowanie oraz motywacja do rozwoju
Opis stanowiska:
- zabezpieczenie ciągłości produkcji
- diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji w obszarze maszyn i urządzeń
Oferowane korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- bardzo dobrą atmosferę w zespole
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Mogielnica
  • Elektromechanik Mogielnica
  • Mogielnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055