WAKACYJNIE- Proste prace dla Pań i Panów- idealna dla studentów/uczniów
  • Jasionka, Rzeszów
podkarpackie, Jasionka, Rzeszów, podkarpackie, Polska
AAS Recruitment
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do wakacyjnej ekipy wsparcia w obszarze montażu lub produkcji na terenie zakładu z branży motoryzacyjnej. Do współpracy zapraszamy Panie i Panów.

Dzwoń tel. 500-465-162 lub wyślij SMS "TAK" jeśli chcesz poznać szczegóły, oddzwonimy.

Oferujemy:

  • natychmiastową współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia
  • szybki proces rekrutacji
  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto (zus)+ dodatki: nocki +20 %; sobota +50%; niedziela +100%
  • atrakcyjna stawka dla studentów 30 zł brutto
  • 3 zmiany, brygady
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • kartę Multisport
  • wdrożenie, przeszkolenie
  • opiekę dedykowanego koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesiącach współpracy
  • formalności w telefonie
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość od podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność zaangażowanie
  • dyspozycyjność do prac na okres ok. 3 miesięcy

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914