Wagowy/ Praca przy komputerze + linia produkcyjna/ magazyn
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Step up
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Wagowy/Wagowa
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawe i innowacyjne projekty
- Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
- Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach sportowych
- Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe i inne świadczenia z ZFŚS
- Owocowe środy
- Bezpłatny, gwarantowany parking dla wszystkich pracowników
- Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
- Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach
Zakres obowiązków:
- Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującym standardem produkcji
- Dbałość o utrzymanie standardu produkowanych wyrobów
- Zarzadzanie surowcami i składnikami w magazynach podległych w obszarach produkcyjnych
- Dbałość o terminowe rozpoczęcie produkcji i płynne zaopatrzenie linii produkcyjnych
w surowiec
- Załadunek wyrobów gotowych
- Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym
- Praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza
Nasze oczekiwania:
- Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach
- Umiejętność współpracy w grupie
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć jej wyrobienia)
- Umiejętność obsługi komputera (MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel – poziom podstawowy/średni)
Praca na jedną zmianę, po 12 h w równoważnym systemie pracy (3, 4 dni w tygodniu pracujące).

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536