Vulnerability Management - Tribe Security
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
T-Mobile Polska S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie, obsługa i rozwój korporacyjnego systemu zarządzania podatnościami
  • Utrzymanie i ewaluacja architektury skanowania i wykrywania podatności
  • Identyfikacja i ocena podatności w infrastrukturze przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie cyklem życia podatności, od wykrycia po ocenę, raportowanie, eskalacji, naprawę i weryfikację
  • Współpraca z zespołami ds. aplikacji i infrastruktury, aby doradzać i pomagać w usuwaniu luk w zabezpieczeniach w odpowiednich ramach czasowych oraz śledzić działania naprawcze

Oferujemy:

Cyberbezpieczeństwo to niezwykle ważny element pracy w telekomunikacji, ponieważ jako priorytet stawiamy ochronę danych naszych klientów. W trybie 24/7 obserwujemy sieć i monitorujemy anomalie, chroniąc przy tym Infrastrukturę Krytyczną Państwa.

Zapobiegamy i natychmiastowo reagujemy na wszelkie zagrożenia. Codziennie mamy wpływ na bezpieczeństwo milionów użytkowników naszej sieci dostarczając im usługi o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Strategicznie i globalnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa, przeciwdziałamy atakom hakerskim, tworzymy unikatowe środowisko dla powstawania nowych, innowacyjnych rozwiązań i produktów w detekcji nadużyć, cyberzagrożeń i monitoringu procesów biznesowych.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie z Rekruterem
  3. Spotkanie z Managerem
  4. Witaj w T-Mobile :)

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu IT dla przedsiębiorstw takich jak sieci, infrastruktura serwerowa, systemy operacyjne, aplikacje internetowe, interfejsy API, bazy danych i konteneryzacja, technologie chmurowe
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami bezpieczeństwa (Vulnerability & Patch management, Risk management, Incident management itp.)
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi do wykrywania i zarządzania podatnościami (Tenable, Nessus, Qualys, Rapid7, X-Ray itp.)
  • Znajomość zagadnień administracji systemów operacyjnych Windows/Linux
  • Znajomość zagadnień administracji sieciami LAN
  • Wykształcenie wyższe preferowane informatyka, telekomunikacja, cyberbezpieczeństwo lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/wdrożeniami systemów bezpieczeństwa
  • Mile widziana znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych i testów penetracyjnych
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę w zakresie bezpieczeństwa IT (np. CompTIA, CISSP, CRISC, CISM, CEH, CISA itp.)
  • Znajomość metodyki pracy AGILE, SCRUM, KANBAN
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia wewnętrznych audytów bezpieczeństwa (ISO 27001)
  • Znajomość innych technologii Security (WAF, IDS/IPS, SIEM, Firewall, DLP, EDR, NAC itp.)

  • Praca Warszawa
  • Chief security officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584