Visual Merchandiser - Designer Outlet Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • praca z marketingiem sklepowym
  • zmiana witryn
  • praca z produktem
  • współpraca z przełożonymi
  • dbanie o estetykę i wygląd sklepu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na tym stanowisku
  • zaangażowanie w osiąganie wspólnych celów
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność w pracy z produktem
  • entuzjazm, pozytywne nastawienie
  • wysokie poczucie estetyki
  • znajomość trendów

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • uniform na każdy sezon
  • bonusy świąteczne
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • elastyczność w planowaniu Twojego grafiku
  • rabat na produkty marki Benetton
  • miłą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jeśli widzisz siebie w Benettonie gorąco zachęcamy do aplikowania i trzymania telefonu w pobliżu , może następny telefon będzie od nas .

#Be United

Jest wiele sposobów na wyrażanie siebie , jednym z nich jest odzież.

Od 1965 roku Benetton Group ma misję tworzyć kolorowe ubrania i dawać każdemu możliwość wyrażanie się poprzez KOLORY.

Benetton Group to duża rodzina w skład której wchodzi United Colors of Benetton, Under Colors i Sisley.

Nasze sklepy są obecne na całym świecie a ponad 6000 wspaniałych ludzi jest zaangażowanych w naszą misję .

Jesteśmy dumni z bycia uznanym pracodawcą z wyboru , z ciągłą chęcią inwestowania w przyszłość .

Jesteśmy miłośnikami kolorów wierzącymi , że nie ma koloru bez Benettona.

Jeśli chcesz być częścią Benetton aplikuj !

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Benetton Retail Poland Sp .Z o.o. z siedzibą W Warszawie przy ul PLac Czerwca 1976 r. 6 lok 53/54 . ”Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

  • Praca Gdańsk
  • Merchandiser Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064