VIDEO CONTENT CREATOR
  • Wysoczka k. Piły
wielkopolskie, Wysoczka k. Piły, Wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Hjort Knudsen A/S projektuje, produkuje, sprzedaje meble tapicerowane oraz stoły do łańcuchów meblowych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jako ogólnoświatowa firma posiadająca swoje oddziały w Polsce, Indiach, Ukrainie, oraz Wielkiej Brytanii, jesteśmy oddani innowacjom, jakości oraz doskonałości w naszych produktach.

Szukamy do naszego zespołu uzdolnionego content creatora z umiejętnościami filmowania.

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie filmów dla wszystkich naszych rynków oraz wspierać inne projekty w organizacji. Znajomość projektowania graficznego oraz social mediów będzie atutem.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie filmów: produktowych, prezentacyjnych, instrukcji,
  • Przygotowywanie materiałów do social mediów,
  • Wykonywanie innych zadań wspierających pracę działu.

Wymagania:

  • Minimalnie 3 letnie doświadczenie w tworzeniu – filmów / zdjęć,
  • Umiejętność swobodnej obsługi Adobe Creative Suite (Premiere, After Effects, Photoshop etc.) / Final Cut Pro X (Mac OS),
  • Umiejętność posługiwania się Językiem Angielskim na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • Osoba potrafiąca współpracować w zespole, potrafiąca zrozumieć i wychwycić potrzeby branży oraz współpracowników,
  • Pasja do wizualnego opowiadania,
  • Znajomość trendów designu oraz dekorowania wnętrz będzie atutem,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych POS i wiedza w zakresie social mediów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zróżnicowana i angażująca rola w międzynarodowej firmie z pozytywną atmosferą,
  • Współpraca z utalentowanym zespołem fotografów, projektantów graficznych oraz retuszerów,
  • Elastyczność z potencjałem na jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
Please add the following clause: "I consent to the processing of my personal data by Hjort Knudsen Polen, with its registered office at Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, for the purpose of recruitment in accordance with Article 6 paragraph 1 letter a of Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)".

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648