Vehicle Software Management Specialist
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.
27. 9. 2024

Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu R&D na stanowisko:

Twoje zadania:

  • tworzenie i utrzymywanie scentralizowanej bazy danych integrującej informacje z różnych źródeł w zakresie oprogramowania pojazdu,
  • monitorowanie ewentualnych nieprawidłowości i niespójności danych dotyczących oprogramowania na podstawie danych źródłowych, w szczególności nadzór nad poprawnością wgranego do pojazdów oprogramowania względem oprogramowania dedykowanego, zdefiniowanego przez działy konstrukcyjne,
  • zgłaszanie incydentów związanych z błędami w oprogramowaniu systemów pojazdowych,
  • inicjowanie oraz prowadzenie działań zapewniających wiarygodność danych, w tym implementacja narzędzi automatyzujących procesy zbierania, analizy i aktualizacji danych oraz monitorowanie wersji oprogramowania,
  • przygotowywanie list pojazdów, które powinny zostać objęte aktualizacją, a także tworzenie list aktualnego oprogramowania dla pojazdów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe preferowane o profilu technicznym,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów oraz podejście analityczne,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, zwłaszcza komunikacyjne.

Co oferujemy:

•   premię roczną,

•   dofinansowanie wakacji,

•   dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

•   ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,

•   prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie

•   platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

•   ubezpieczenie grupowe,

•   naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,

•   szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,

•   przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,

•   parking dla pracowników,

•   program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)

•   pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,

•   program „Mam Pomysł”.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210