Vanseller / Przedstawiciel handlowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i dostarczanie kwiatów do kwiaciarni, pracowni florystycznych, domów weselnych, hurtowni,
  • rozwój sprzedaży, pozyskiwanie Klientów, budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • prowadzenie dokumentacji (wystawianie faktur, paragonów obsługę terminala płatniczego).

Nasze wymagania

  • umiejętności sprzedażowych,
  • orientacji na cele i nieszablonowego myślenia,
  • prawa jazdy kategorii B oraz umiejętności jazdy samochodem dostawczym,
  • dobrej organizacji pracy,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę od poniedziałku do piątku w zadaniowym systemie czasu pracy,
  • atrakcyjne zarobki (podstawa + bonus za realizację celów + prowizja od sprzedaży),
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045