UX/UI DESIGNER - Zabrze ul. Wolności
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie funkcjonalności aplikacji
  • Tworzenie prototypów oraz makiet
  • Ścisła współpraca z działem technicznym we wdrażaniu nowych funkcjonalności aplikacji oraz w testach aplikacji
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu rozwoju funkcjonalności aplikacji oraz monitorowania potrzeb użytkowników
  • Monitorowanie przestrzegania zasad identyfikacji wizualnej marki - testy aplikacji
  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych urządzeń końcowych - mobilnych i desktopowych

WYMAGANIA:
  • Minimum średnie wykształcenie - osoba może być w trakcie studiów lub z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Angielski na poziomie min. B2
  • Obsługa programów komputerowych: Figma, Canva
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu Jira
  • Wykształcenie kierunkowe: graficzne, UX/UI, artystyczne lub informatyczne

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę / (umowa zlecenie (dla studentów zaocznych)
  • Wynagrodzenie miesięczne 4300 – 5500 zł brutto
  • Służbowy telefon oraz laptop (do użytku prywatnego)
  • Praca 5 dni w tygodniu – 8h (od poniedziałku do piątku) – 8:30 – 16:30 – Stacjonarna oraz hybrydowa

Benefity:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta multisport
  • Kawa i herbata,
  • Lunch’e służbowe
  • Więcej informacji pod numerem tel.: 697 998 787

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392