UX/UI Designer
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
EMAIL2TMS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
2. 10. 2024

Email2TMS prosta S.A - jest Polską firmą dostarczającą aplikację IT dla europejskiej branży transportowej. Siedziba główna mieści się w Zabrzu.

30/09/2024

Obowiązki

  • Projektowanie funkcjonalności aplikacji
  • Tworzenie prototypów oraz makiet
  • Ścisła współpraca z działem technicznym we wdrażaniu nowych funkcjonalności aplikacji oraz testach aplikacji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu rozwoju funkcjonalności aplikacji oraz monitorowania potrzeb użytkowników
  • Monitorowanie przestrzegania zasad identyfikacji wizualnej marki - testy aplikacji
  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych urządzeń końcowych - mobilnych i desktopowych

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia makiet oraz prototypów w programie Figma
  • Umiejętność tworzenia komponentów oraz Design Systemów w programie Figma
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Kreatywność
  • Entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat (poniedziałek - piątek 8:30-16:30)
  • Mile widziana znajomość programu Jira
  • Mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w ramach Umowy o Pracę od pierwszego dnia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe i MultiSport
  • Imprezy integracyjne
  • Słodkie niespodzianki
  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych
  • Praca w ścisłym centrum Zabrza w komfortowym biurze
  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty
  • Telefon służbowy / do użytku prywatnego
  • Laptop służbowy / do użytku prywatnego
  • Nowoczesne i ergonomiczne stanowisko pracy
  • Indywidualne podejście do Pracownika w myśl Idei Turkusowej Organizacji

  • Email2TMS prosta S.A - jest młodą Polską firmą dostarczającą aplikację IT dla europejskiej branży transportowej. Siedziba główna mieści się w Zabrzu, a rozwiązania technologiczne są tworzone we Wrocławiu. Jesteśmy pierwszym i jedynym na rynku twórcą rozwiązania, które automatyzuje proces wprowadzania Zleceń Transportowych do systemów typu TMS.

  • Praca Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116