UX/UI Designer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Innovation Software
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O Nas

Innovation Software to 40+ osobowy Software House specjalizujący się w opiece i rozwoju, a także budowie od podstaw zaawansowanych rozwiązań IT. Pracujemy zarówno z Klientami(-kami) z Polski, jak i z zagranicy… i stale się rozwijamy! Szukasz 100% zdalnej pracy, w której będziesz mógł/mogła wykorzystać swoje doświadczenie oraz realizować ciekawe zadania dla Klientów(-ek) z różnych branż? Lubisz uczyć się nowych rzeczy i wdrażać je w praktyce, a także dzielić swoją wiedzą z innymi Członkami/Członkiniami Zespołu? Zapraszamy do Innovation!

W IS cenimy elastyczność i samodzielność. Nie znajdziesz u nas korpo-praktyk jak spotkanioza, micromanagement czy monotonne procesy. Pracujemy w pełni zdalnie, a godziny współpracy możesz dostosować pod siebie. Naszym Współpracownikom(-czkom) chcemy zapewniać stałą możliwość rozwoju - jeżeli czujesz, że dany projekt Ci tego nie zapewnia, możesz go zmienić. Ważna jest dla nas sprawna komunikacja i dobre relacje. Jesteśmy dla siebie pomocni, każdy jest u Nas traktowany równo i z szacunkiem, niezależnie czy jesteś Juniorem(-ką), Seniorem(-ką) czy Managerem(-ką).

Kogo szukamy?

Do Naszego Zespołu szukamy kreatywnego(-ej) UX/UI Designera(ki), który(-a) zaprojektuje dla nas na początek strony i materiały graficzne na użytek naszej firmy, a następnie wesprze nas we współpracy z klientami od strony graficznej. Szukamy osoby kreatywnej, która ma już portfolio i umie dobrze przełożyć wizję i oczekiwania na projekty graficzne oraz zadba o spójną i estetyczną identyfikację wizualną naszych marek (również GravITy oraz Market Monitor).

Oto główne zadania które na Ciebie czekają:

  • projektowanie stron internetowych na użytek naszej firmy
  • branding naszych marek, czyli:
  • projektowanie materiałów graficznych na użytek naszego działu marketingu i sprzedaży - grafik, szaty graficznej ofert itd.
  • projektowanie materiałów firmowych, przykładowo może to być nasz Culture Book
  • współpraca z innymi działami: HR, sprzedaż, marketing oraz w przyszłości z naszymi Project Managerami i klientami w zakresie badania oczekiwań i wizji oraz przekładania ich na projekty wizualne

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomość Webflow - to będzie must-have na sam początek
  • znajomość narzędzi do prototypowania, np. Figma, oraz innych narzędzi potrzebnych do projektowania wszelkiego rodzaju materiałów brandowych
  • pierwsze doświadczenie w projektowaniu stron/aplikacji/materiałów marketingowo-sprzedażowych/brandowych poparte portfolio
  • umiejętność odpowiedniego badania potrzeb i przekładania tego na projekty graficzne ze świadomością ograniczeń technologicznych we wdrażaniu
  • umiejętność projektowania estetycznych, responsywnych i użytecznych stron, aplikacji, materiałów marketingowych, sprzedażowych czy HRowych - czyli zaprojektowania i zadbania o szeroko pojęty branding i jego spójność,
  • umiejętność projektowania ścieżek, nawigacji i testowania użyteczności swoich projektów

Co oferujemy?

  • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • podwyżkę zaraz po okresie próbnym (3 miesiące), a następnie co roku
  • płatne dni wolne
  • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy - widzisz, że można coś zrobić lepiej? chętnie wdrożymy to w życie - nie mamy skamieniałych procesów
  • brak długich spotkań online (tzw. spotkaniozy) i calli, które mogłyby być mailem ;)
  • stabilność zatrudnienia i jasne zasady współpracy
  • dobra atmosfera - traktujemy się wszyscy na równi, akceptujemy popełnianie błędów i wspólnie się na nich uczymy
  • sprzęt - możesz pracować na swoim lub dostaniesz od nas wszystkie potrzebne narzędzia - w zależności od Twoich preferencji i potrzeb
  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • budżet szkoleniowy

Proces rekrutacji

  1. Przesłanie CV za pomocą formularza. Nasza HR Managerka zapozna się z Twoją aplikacją oraz wróci do Ciebie z informacją zwrotną.
  2. Krótki interview z HR Managerką - Mileną. Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, zaprosimy Cię na krótką, luźną rozmowę online (około 30 minut) na Google Meets. Chcemy Cię lepiej poznać, opowiedzieć o IS oraz porozmawiać o obustronnych oczekiwaniach.
  3. Zadanie rekrutacyjne. Do wykonania asynchronicznie, w dogodnym dla Ciebie czasie. Chcemy sprawdzić Twoje umiejętności praktyczne na podstawie zadania powiązanego stricte z tym, za co będziesz u Nas odpowiedzialny(-a).
  4. Rozmowa z naszym CEO - Grzegorzem. Przed podjęciem współpracy Grzegorz również chciałby Cię poznać oraz omówić wykonane przez Ciebie zadanie :)
  5. Witamy w Innovation!

Wygląda ciekawie? Nie czekaj, APLIKUJ!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289