UX/UI Designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Execon
7. 10. 2024

Execon jest polską firmą softwareową, oferującą wachlarz kompleksowych usług IT.

Nasze podejście brzmi: Think. Make. Go! W założeniu tym koncentrujemy się na opracowywaniu strategii, procesów i wymagań biznesowych w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Nasz zespół 110 profesjonalistów świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie rozwoju systemów IT, utrzymania, projektowania UX/UI, analityki, zarządzania projektami oraz doradztwa w zakresie strategii IT/biznesowej.

Nasi klienci:

Współpracujemy z dużymi, rozpoznawalnymi firmami z różnych branż, pomagając im przejść cyfrową transformację. Będziesz miała/ł możliwość współpracy z niektórymi z najbardziej znanych marek w Polsce i na świecie.

O roli:

Poszukujemy pełnego pasji UI/UX Designera, który dołączy do naszego zespołu. Projektant UI/UX będzie odpowiedzialny za tworzenie angażujących projektów, które poprawiają wrażenia użytkownika i zapewniają, że nasze produkty są intuicyjne i atrakcyjne wizualnie.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Projektowanie na potrzeby modyfikacji systemów i/lub tworzenia aplikacji od podstaw
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i zespołami, aby móc zrozumieć cele biznesowe, wymagania, problemy oraz definiować potrzeby użytkowników
  • Współpraca z zespołem - konsultacje i doradztwo w zakresie najlepszych praktyk UX i projektowania
  • Analiza danych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań produktowych
  • Monitorowanie i testowanie koncepcji projektowych (na podst. wywiadów z użytkownikami, analizy rynku, standardów, miar użyteczności oraz możliwości)

Nasze oczekiwania wobec kandydatek/-ów:

  • Tworzenie makiet, projektowanie Low-Fi i Hi-Fi
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania UI/UX, takich jak Figma
  • Doświadczenie w badaniach użytkowników, opracowywaniu persony i testowaniu użyteczności będzie dodatkowy atutem
  • Doskonałe zrozumienie zasad projektowania
  • Umiejętności komunikacji i współpracy z menedżerami produktu, programistami i innymi projektantami

Dołączając do nas masz pewność:

  • pakietu dodatkowych benefitów (m.in. płatne dni wolne, opieka medyczna, rozwój sportowych pasji i karta Multisport, szkolenia, wyjścia integracyjne i więcej)
  • dodatkowych bonusów finansowych za zrealizowane z sukcesem projekty
  • pracy w ambitnym i dynamicznym zespole
  • współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii
  • udziału w rozwoju własnych produktów Execon, możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713