UX Designer (FinTech)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Match-Trade Technologies
2. 9. 2024

Jesteśmy firmą z branży fintech, dostarczającą zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy własne środowisko technologiczne i jesteśmy autorem platformy tradingowej opartej o technologię PWA. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług stwarza dla naszych pracowników możliwości uczestniczenia w różnorodnych projektach, nie tylko dzięki wykorzystaniu różnych technologii (w tym nowoczesnej technologii Blockchain), ale także dzięki pracy z biznesami z całego świata. Posiadamy swoje biuro w Warszawie i Poznaniu.

Ciągle się rozwijamy i poszerzamy nie tylko bazę klientów, ale przede wszystkim nasze zespoły. Chcemy wyznaczać rynkowe trendy i stawiamy przede wszystkim na nową, wyższą jakość oferowanych przez nas usług i produktów. W związku z tym obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

UX DESIGNER (FinTech)

Miejsce pracy: biurowiec Pixel, ul. Grunwaldzka 182, Poznań. Hybrydowo (80% w biurze)

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego UX Designera, który będzie przede wszystkim odpowiedzialny za tworzenie mockupów i koncepcji nowych funkcji dla istniejącej platformy tradingowej. Nasza platforma obsługuje zarówno wersję desktopową, jak i mobilną, więc umiejętność projektowania interfejsów dla różnych urządzeń jest kluczowa. Będziesz w kontakcie z zewnętrznym studiem designu, które stworzyło nowy design platformy, a Twoim zadaniem będzie rozwijanie i dopasowywanie go do zmieniających się potrzeb użytkowników oraz integracja nowych funkcji. Poza platformą tradingową posiadamy również system CRM, który planujemy odświeżyć UXowo, a w planach mamy start z nowym projektem Social Tradingowym, który potencjalnie możesz tworzyć samodzielnie.

Nasze oczekiwania:

✅ Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku UX Designera, najlepiej w branży fintech lub związanej z tworzeniem oprogramowania;

✅ Biegłość w narzędziach do projektowania UX/UI - pracujemy w Figmie;

✅ Doświadczenie w tworzeniu mockupów oraz prototypów interaktywnych;

✅ Umiejętność projektowania responsywnych interfejsów użytkownika dla różnych urządzeń;

✅ Znajomość najlepszych praktyk UX i UI oraz umiejętność ich wdrażania w projekcie;

✅ Samodzielność, doskonała organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania wieloma projektami równocześnie;

✅ Umiejętność współpracy z zespołem developerskim oraz interesariuszami biznesowymi;

✅ Posiadanie własnego portfolio projektów- warunek konieczny przy składaniu aplikacji proszę o dołączenie portfolio projektów.

Mile widziane:

✅ Doświadczenie w pracy nad produktami tradingowymi lub inwestycyjnymi;

✅ Znajomość metodologii Agile oraz umiejętność pracy w zespołach scrumowych;

✅ Doświadczenie w pracy z narzędziami do testów użyteczności oraz analizy danych (np. Hotjar, Google Analytics) i ich prezentacji (np. Google Looker Studio);

✅ Znajomość trendów oraz nowinek w zakresie UX/UI, które mogą być zastosowane w projektach fintechowych.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

➡ Tworzenie atrakcyjnych i intuicyjnych interaktywnych mockupów (low- i high- fidelity) oraz prototypów interfejsów (wireframes);

➡ Projektowanie rozwiązań UX zarówno dla wersji mobilnej, jak i desktopowej platformy;

➡ Praca nad optymalizacją obecnych elementów interfejsu użytkownika w oparciu o feedback użytkowników oraz wyniki testów;

➡ Uczestnictwo w spotkaniach projektowych i dzielenie się swoimi pomysłami oraz koncepcjami dotyczącymi usprawnień;

➡ Współpraca z Product Ownerami oraz interesariuszami w celu doprecyzowania wymagań biznesowych i technicznych;

➡ Testowanie oraz walidacja projektów na podstawie prototypów i makiet;

➡ Projektowanie i przeprowadzanie badań z użytkownikami, analiza i proponowanie usprawnień w oparciu o otrzymane wyniki.

Dlaczego warto z Nami pracować?

Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, w przypadku osób na umowie zlecenie 24 dni (w skali roku);

Oferujemy naszym pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie MultiSport;

Zapewniamy elastyczne warunki pracy pod kątem godzin pracy i pracy zdalnej. Pracujemy w nowoczesnym biurze w Poznaniu z dogodnym dojazdem komunikacją miejską;

Inwestujemy w rozwój zawodowy w zakresie UX/ UI. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym;

Stwarzamy możliwość pracy w innowacyjnym zespole nad zaawansowaną platformą tradingową;

Zapewniamy ścisłą współpracę z zewnętrznym studiem designu;

Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej LuxMed, który w całości opłaca firma;

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Poznania poprzez pakiet relokacyjny;

Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;

Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;

Nie mamy dress codeu;

Posiadamy własny parking dla pracowników;

Mamy strefę chillu z dostępem do konsoli PlayStation;

Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;

Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie.

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i chce mieć realny wpływ na rozwój nowoczesnej platformy tradingowej, aplikuj już dziś!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584