UX Designer
  • Warszawa
UX Designer
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plej Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

UX Designer

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań projektowych.
  • Research na potrzeby projektów.
  • Prowadzenie warsztatów projektowych.
  • Projektowanie jak najlepszych rozwiązań dla użytkowników w postaci user flows, makiet oraz prototypów.
  • Prezentowanie i argumentowanie rozwiązań projektowych bezpośrednio przed interesariuszami i członkami zespołów projektowych.
  • Audyty użyteczności.
  • Testy z użytkownikami.

Nasze wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów webowych lub mobilnych.
  • Doświadczenie w projektowaniu dla branży eCommerce będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, umiejętność dobierania odpowiednich rozwiązania dla określonego celu.
  • Głowa pełna pomysłów, umiejętność sprawnego zaprezentowania ich i argumentacji.
  • Biegła znajomość Figmy.
  • Doświadczenie w pracy z Design Systemami będzie dodatkowym atutem.
  • Aktywny udział w spotkaniach, umiejętność zwizualizowania pomysłów i rozwiązań na kartce papieru.
  • Umiejętność planowania procesów projektowych zgodnie z metodykami UCD.
  • Doświadczenie w prowadzeniu / współudział w testach użyteczności.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na rozwiązania i ludzi, chęć dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Elastycznie podejście do HO - to Ty wybierasz czy chcesz pracować z domu czy z biura
  • Pracę przy różnorodnych projektach dla rozpoznawalnych marek w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Doskonale zlokalizowane biuro - mamy całkowicie nowe, wygodne, kameralne biuro tuż przy Łazienkach Królewskich
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B
  • Płatne urlopy
  • W pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne managerskie, udział w konferencjach branżowych
  • Wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV w formie załącznika lub linku poprzez kliknięcie przycisku „Aplikuj” poniżej. Let’s Plej! ????

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567