UX Designer
  • Kraków
UX Designer
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
SEMHUB SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie na stanowisko UX Designer/Researcher

O firmie

SEMhub to zespół ekspertów z całej Polski i innowacyjna agencja SEO/SXO, która opracowuje i wdraża dedykowaną i skuteczną strategię pozycjonowania biznesów naszych klientów w Google.

W naszej firmie stawiamy na płaską strukturę organizacyjną i szybkie decyzje, wysokie standardy pracy oraz elastyczny czas pracy, dzięki któremu będziesz mógł zacząć pracę pomiędzy godziną 8 a 10. Dodatkowo oferujemy pracę od poniedziałku do piątku i efektywne wdrożenie dzięki dedykowanemu buddy’emu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki pracy.

Benefity

- Możliwość pracy zdalnej

- Elastyczny czas pracy

- Spotkania integracyjne

- Karta Multisport

- Dofinansowanie szkoleń i kursów

Twój zakres obowiązków

- samodzielne przeprowadzanie audytów UX (w tym kontakt z klientem)

- konfigurowanie niezbędnych narzędzi do pracy (m.in. GA4, clarity, hotjar, itp.)

- tworzenie nowoczesnych projektów stron/sklepów internetowych

- tworzenie makiet stron/sklepów internetowych

- edycja zdjęć

- samodzielne zbieranie grupy docelowej do badań (ankiet, wywiadów, testów moderowanych)

- samodzielna analiza zbieranych danych, wyciąganie wniosków oraz tworzenie rekomendacji

Nasze wymagania

- bardzo dobra znajomość Google Tag Managera, Google Analytics 4, clarity, hotjar

- dobra znajomość SPSS oraz excela

- bardzo dobra znajomość ilościowych oraz jakościowych metod badawczych

- bardzo dobra znajomość Figmy, Photoshopa oraz Ilustratora

- samodzielne dobieranie metody badawczej/próby do problemu badawczego

Mile widziane

- znajomość zasad SEO

- wiedza z zakresu Google Ads

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045