UX Designer
  • Warszawa
UX Designer
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

UX Designer
Warszawa
NR REF.: 1189055

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:UX Designer

Lokalizacja: Warszawa / ZdalnieBranża: BankowaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: do 115 PLN/h netto + VATStart date: ASAP / 1 miesiąc
Zadania: • Projektowanie produktów cyfrowych Banku • Projektowanie interfejsów użytkownika zgodnych z design systemem banku• Projektowanie z uwzględnieniem potrzeb użytkowników i biznesu • Opracowanie i dostarczanie niezbędnych materiałów i dokumentacji dla zespołu deweloperskiego• Współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanych zadań•Współpraca z innymi działami Banku lub firm zewnętrznych, zespołem developerski•Tworzenie dokumentacji projektowej
Wymagania:• Minimum 2 lata pracy jako UX Desigerner w sektorze bankowym• preferowany obszar - bankowość przedsiębiorstw• doświadczenie w projektowaniu UX dla klientów biznesowych (przedsiębiorców z segmentu finansowegoi)• Znajomość programów Figma, Sketch, Zeplin, Abstract, Adobe, Mural• Umiejętność pracy indywidualnie i zespołowo• Znajomość procesu projektowanego i umiejętność przeprowadzenia go w trakcie pracy• Umiejętność podejmowania decyzji projektowych i uzasadniania ich• Umiejętność przeprowadzenia warsztatów projektowych• Dobra organizacja pracy• Profesjonalizm i samodzielność w działaniu• Systematyczność i zaangażowanie• Umiejętność analitycznego myślenia• Kreatywność• komunikatywność• Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence
Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa z Klientem – spotkanie online
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Jesteśmy agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563