Utrzymanie czystości (sprzątanie) - Gliwice, Sosnowiec
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Caritas Archidiecezji Katowickiej
13. 9. 2024

Biuro projektów Caritas Archidiecezji Katowickiej (tel. 605-608-519)
w ramach realizacji projektu "Zdobądź pracę!"
dla swojego klienta
poszukujemy kandydata na stanowisko
Pracownik utrzymania czystości (Sprzątaczka/Sprzątacz/Pracownik gospodarczy)
Miejsce pracy: Gliwice, Sosnowiec
Wymiar etatu: ½
Preferowani kandydaci ze znacznym stopniem niepełnosprawności
Zakres obowiązków na stanowisku Pracownika utrzymania czystości:
• sprzątanie powierzchni obiektu,
• utrzymanie czystości według obowiązujących standardów,
• praca w oparciu o plan sprzątania,
• dbałość o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
• wysoka kultura osobista,
• zaangażowanie w pracę,
• sumienność i obowiązkowość,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Ogłoszenie nie jest równoznaczne z ofertą pracy, prezentowane jest w ramach realizacji projektu aktywizacyjnego, kierowanego do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, niepracujących (niezatrudnionych również na umowę zlecenie), zamieszkujących teren województwa śląskiego, które nie biorą udziału w innym projekcie finansowanym ze środków PFRON i nie osiągnęły wieku emerytalnego.
Uczestnikom projektu oferujemy profesjonalne doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz warsztaty.
Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w projekcie, zgłoś się do nas i „Zdobądź pracę!”
Głównym założeniem realizowanych działań aktywizacyjnych jest pomoc w odnalezieniu się uczestników na obecnym rynku pracy i podjęcie zatrudnienia.
Wstępnie prosimy o kontakt telefoniczny:
Małgorzata, Kreator Kariery
Tel. 605-608-519

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567