USTAWIACZ WTRYSKAREK
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Kontakt-Simon S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przezbrajanie wtryskarek zgodnie z planem produkcji,
  • uruchamianie, optymalizacja i nadzór nad procesem wtrysku,
  • raportowanie prac zgodnie z przyjętym standardem,
  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń wspomagających proces wtrysku.

WYMAGANIA:
  • znajomość rysunku technicznego (używany w codziennej pracy) - warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość obsługi wtryskarek Arburg, Krauss-Maffei,
  • mile widziana znajomość obsługi robotów Wittmann, Multilift,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych.

%MCEPASTEBIN%

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536