Ustawiacz wtryskarek
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104727

Obowiązki

  • ustawianie wtryskarek i komórek montażu w celu realizacji zleceń produkcji
  • dbałość o matryce, wtryskarki, pozostałe wyposażenie
  • wypełnianie raportów i dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • wspieranie Kierownika zmiany w w instruowaniu operatorów podczas ich pracy
  • współpraca z Technikiem utrzymania ruchu podczas wykonywania działań korygująco-zapobiegających niewłaściwemu funkcjonowaniu wtryskarek, sprzętu produkcyjnego oraz innych instalacji
  • udział w projektach optymalizacyjnych, współpraca z Inżynierem produkcji

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi i ustawiania wtryskarek
  • znajomość procesu wtrysku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pn-pt)
  • mile widziane uprawnienia: SEP, na wózki widłowe i suwnice

Oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • premie motywacyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • bony na święta
  • szkolenia
  • imprezy integracyjne

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293