Ustawiacz wtryskarek
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Interton Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie form wtryskowych, maszyn i robotów do przezbrojenia
  • Obsługa peryferii hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz programowanie robotów
  • Ustawianie parametrów wtrysku i uruchomienie procesu wtryskiwania
  • Optymalizacja procesu wtrysku

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako operator wtryskarki
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność samodzielnej zmiany form oraz uruchomienie produkcji po zmianie formy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (4 brygady)
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z możliwością przyuczenia
  • Umowa o pracę
  • Stałe zatrudnienie
  • Ubezpieczenie

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836