Ustawiacz Wtryskarek
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
MTM Work Service
20. 8. 2024

Dla wiodącej firmy z branży produkcji opakowań plastikowych, posiadającej nowoczesny park maszynowy, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Korzyści
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- nowoczesne środowisko pracy
- bogaty pakiet dodatkowych benefitów
- premie na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne
- premie miesięczne
- dofinansowanie do urlopu
Zakres obowiązków
- ustawianie maszyn do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych (form wtryskowych) i dbanie o prawidłowy cykl produkcji
- przygotowywanie form do przezbrajania
- obsługa urządzeń peryferyjnych
- bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń
Wymagania od kandydata
- doświadczenie w pracy jako ustawiacz wtryskarek
- znajomość maszyn do formowania wtryskowego
- uprawnienia na wózki widłowe
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność i sumienność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zapraszamy do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego!
W przypadku przesyłania dokumentów aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli z wybranymi przez Panią/Pana celami, w których możemy przetwarzać Pani/Pana dane. Informujemy, że możliwość wyboru dotyczy punktów oznaczonych gwiazdką. W przypadku zgody na wszystkie wskazane cele prosimy przekleić poniższą klauzulę w całości.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Zgadzam się na przetwarzanie danych: (i) w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy ogłoszenie (ii)* w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez okres 2 lat (iii)* udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu przyszłych rekrutacji na różne stanowiska pracy."
Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1,
89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV) i w celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648