Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
9. 4. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:
- obsługa tokarek CNC,
- samodzielne uzbrajanie, programowanie maszyny CNC,
- obsługa tokarki konwencjonalnej,
- kontrola jakości i przeprowadzanie pomiarów wykonanych części,
- rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,
- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń,
- wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń
Wymagania:
- wykształcenie co najmniej zawodowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych,
- wyobraźnia przestrzenna i ścisły umysł,
- precyzja, dokładność i cierpliwość w realizacji zadań,
- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
Oferujemy:
- wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
- premię za obecność, premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,
- wieloletnie i stabilne zatrudnienie w firmie - pierwsza umowa o pracę na rok,
- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej,
- nauka języków obcych online - darmowy dostęp do platformy e-learningowej,
- dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,
- bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka,
- 25 minut przerwy wliczone w czas pracy,
- miejsce pracy - Zimna Wódka, ul. Europejska 9, 47-143 Ujazd

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179