Ustawiacz programista maszyn CNC
  • Jawor
ustawiacz programista maszyn CNC
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Cenisz sobie uznanie i możliwość rozwoju? Czas na zmianę pracy na lepszą! Oferujemy miejsce pracy w którym doceniamy ludzi i otwieramy prostą drogę do awansu mieszczącej się w Legnicy.

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze, programowaniu i ustawianiu maszyn CNC
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • znajomości narzędzi i technologii obróbki CNC
  • dokładności i dbałość o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie od 6000 do 7000 złmiesięcznie
  • plan rozwoju i awansu na lidera, kierownika lub brygadzistę
  • pracę w firmie dbającej o Twoje potrzeby
  • bogaty pakiet socjalny: abonament medyczny, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, pomoc prawna i psychologiczna, zapomogi, dofinansowanie do mieszkań, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • obsługa i programowanie maszyn CNC (produkcja seryjna i prototypowa)
  • ustawianie parametrów i narzędzi na maszynach CNC
  • monitorowanie procesu obróbki i dokonywanie korekt
  • kontrola jakości gotowych detali zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Praca Jawor
  • Operator maszyn Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584