Ustawiacz procesu wtrysku
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
MAG - KRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i uruchamianie wtryskarek i urządzeń do produkcji, oraz ich obsługa,
  • Bieżące kontrolowanie właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Przezbrajanie form wtryskowych i urządzeń do bieżących potrzeb produkcji,
  • Konserwacja, drobne naprawy,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Przygotowanie surowców zgodnie z dokumentacją,
  • Kontrola jakości produktu,
  • Odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów,
  • Inne prace bieżące wynikające z prac wydziału.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych,
  • Podstawowa znajomość zasad budowy i użytkowania form wtryskowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza / młodszego ustawiacza.

To oferujemy

  • umowę o pracę (poniedziałek - piątek)
  • pracę w firmie o pozycji lidera na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
  • możliwość realizowania własnych umiejętności i ciągłego rozwoju
  • pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku;

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie Nowa Huta poszukuje:

PRACOWNIKA MAGAZYNU WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103