Ustawiacz / Operator maszyn CNC
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Firmy, z którą współpracujemy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Ustawiacz / Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych
  • Kontrola bieżącej produkcji

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą
  • 4-brygadowy system pracy (trzy zmiany w ruchu ciągłym)
  • Atrakcyjne premie (m.in. za produktywność)
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536