Ustawiacz / Operator CNC ze znajomością języka niemieckiego
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Humanus Personalservice GmbH
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji na maszynach CNC, takich jak tokarki, frezarki, giętarki i szlifierki,
  • Programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC,
  • Wymiana narzędzi w obrabiarkach,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i interwencja w przypadku awarii,
  • Zapewnienie wysokiej jakości produkcji.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację (wymóg obowiązkowy),
  • Doświadczenie w pracy zawodowej,
  • Posiadanie samochodu dla codziennych dojazdów do pracy (ok. 20 km od miejsca zamieszkania).

Nasza oferta:

  • Wyjątkowo konkurencyjne wynagrodzenie (2800€ - 3000€ netto),
  • Przejrzysty system rozliczeń - bez tzw. Zeitkonta; wynagrodzenie za wszystkie przepracowane godziny od razu w wypłacie,
  • Realna możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy) z dodatkowym wynagrodzeniem + 25%,
  • Premie za pracę zmianową,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Dodatkowe świadczenia urlopowe i świąteczne,
  • Ubezpieczenie w niemieckim systemie,
  • Systematyczne podwyżki wynagrodzenia,
  • Możliwość otrzymywania zaliczek,
  • Pomoc polskojęzycznych konsultantów,
  • Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę - komfortowe pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Operator Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy

  • 120 456
    20 532