Ustawiacz Maszyn Wtryskowych
  • Legnica
Legnica, Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy ustawiacza maszyn wtryskowych

Opis stanowiska

  • Obsługa oraz ustawienia wtryskarek
  • Kontrola jakości produkcji oraz optymalizacja procesu produkcyjnego tworzyw sztucznych
  • Dbanie o dokumentację produkcyjną i jakościową

Wymagane kompetencje

  • Minimum dwa lata  doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Podstawowa znajomość budowy oraz zasady działania form wtryskowych
  • Mile widziane uprawnienia do obsługu suwnicy
  • Mile widziana znajomość maszyn: Krauss, Maffei, Engel lub Demag oraz robotów Wittmann, Viper;

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 7000 brutto PLN na umowę o pracę
  • Dofinansowanie posiłków
  • Dofinansowanie do urlopów
  • Karty podarunkowe
  • Bony świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne z możliwością włączenia rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Specjalistyczne szkolenia

  • Praca Legnica
  • Operator maszyn Legnica
  • Operator maszyn budowlanych Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567