USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH
  • Pcim
Pcim, 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie
KLGS SP. Z O.O.
11. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Twój zakres obowiązków: Nadzór nad pracą wtryskarek i przezbrajanie form Realizacja planów produkcyjnych, przeprowadzanie prób form Uzupełnienie danych związanych z montażem i demontażem formy oraz wymaganymi czynnościami po zakończonej produkcji Uruchomienie procesu produkcji poprzez ustawienie parametrów Odpowiednie gospodarowanie powierzonymi materiałami i urządzeniami Współpraca z Liderem jakości w celu zapewnienia prawidłowej jakości produkowanych wyrobów

Inne wymagania
[Inne : Nasze wymagania Doświadczenia w obszarze ustawiania i regulacji maszyn wtryskowych lub do przyuczenia Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w ruchu ciągłym Mile widziana znajomości technologii wtryskiwania tworzyw sztucznych Umiejętności szybkiego rozpoznawania i naprawy usterek maszyn Wynagrodzenie ustalone na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
ruch ciągły

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Pcim
  • Operator maszyn Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190