Ustawiacz maszyn wtryskowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie ustawianie parametrów maszyn wtryskowych Engel i Arburg(tworzywa, gumy i silikonu).

 Ponadto będziesz odpowiedzialny za:

- wymienianie form wtryskowych zgodnie z zapotrzebowaniem;

- czyszczenie i regeneracje form wtryskowych;

- dbałość o peryferia maszyn (picker, roboty, termoregulatory i inne;

- wykonywanie drobnych napraw;

- realizację planów produkcyjnych.

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych;

- umiejętności uruchamianie i ustawianie maszyn oraz wymiany form wtryskowych;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;

- sumienności i dokładności w pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą;

- indywidualnie negocjowane wynagrodzenie

- pakiet benefitów oraz dodatków:

- Premia wakacyjna

- Ubezpieczenie grupowe

- Ubezpieczenie medyczne

- Bezpłatny parking przyzakładowy

- Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ

- Premia wdrożeniowa 400 zł brutto wypłacana co miesiąc

- Realna możliwość awansu na team lidera (z grupy pracowników na danej linii będą wybierani brygadziści)

- Bezpłatny parking przyzakładowy – dla każdego po podaniu nr rejestracyjnego samochodu

Jeśli jesteś zainteresowany/a koniecznie wyślij do nas swoje CV.

  • Praca Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544