Ustawiacz maszyn w dziale szklanym (m/k)
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn wraz z oprzyrządowaniem,
  • obsługa maszyn montujących lub pakujących,
  • montaż wyrobów,
  • kontrola wyrobów zgodnie z instrukcją kontroli w trakcie produkcji,
  • zgłaszanie zauważonych niezgodności liderowi zespołu,
  • pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją pakowania,
  • oznaczanie, i odstawianie opakowań z wyrobami na miejsce do tego przeznaczone,
  • dokonywanie zapisów przewidzianych w procedurach i instrukcjach.

Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • możliwość pracy po 8h w systemie czterobrygadowym na trzy zmiany,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole, spostrzegawczość, staranność, cierpliwość, zdyscyplinowanie, dobry wzrok, sprawność manualna.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat (składki Zus i płatny urlop),
  • opiekę koordynatora Trenkwalder,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład naszego klienta po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie z dodatkami i premiami – około 5 000 zł brutto,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • parking dla pracowników,
  • liczne dodatki (Medicover, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie),
  • dostęp do portalu pracowniczego, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty: wnioski, paski z wypłaty, umowy.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, zapraszamy do aplikowania!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388