Ustawiacz maszyn / Operator produkcji / Nowa fabryka
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację do nowo powstającej firmy produkującej komponenty dla branży motoryzacyjnej.

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • Ustawianie i uruchomienie nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Reagowanie na problemy produkcyjne
  • Wstępna kontrola jakości

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji, w firmie z branży automotive (preferowane przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej)
  • Otwartość na różnorodne zadania
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Harmonogram pracy:

  • System jednozmianowy - docelowo praca będzie w systemie 3 zmianowym
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Poniedziałek - piątek

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 5000-5300 PLN brutto + premie

  • Umowa o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia na życie
  • Karta sportowa
  • Możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej firmie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941