Ustawiacz maszyn / Nastawiacz maszyn
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
20. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów do żarówek.
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw.
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych.
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów.
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Dobra praca w zespole.
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki.
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania maszyny i urządzeń mechanicznych.
  • doświadczenie na podobnych stanowiskach (w obsłudze maszyn produkcyjnych).

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza zostaje zawierana na okres próbny wynoszący 3 miesiące).
  • Pracę w systemie 4 brygadowym, 3 lub 2 zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na wyższe stanowiska.
  • Pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Szeroki zakres świadczeń zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699