Ustawiacz Maszyn i Technik Produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Level
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
realizacja zleceń produkcyjnych według harmonogramu
przezbrojenie maszyn zgodnie z technologią oraz ich obsługa
konserwowanie maszyn i kontrola ich stanu technicznego.
Wymagania:
znajomość obsługi urządzeń CNC do obróbki skrawaniem w metalu
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
umiejętność posługiwania się precyzyjnymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi.
Oferujemy:
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 5 200 zł/ brutto
umowa o pracę oraz zatrudnienie w firmie z tradycjami
firma zapewnia dojazd do miejsca pracy
prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe, programy motywacyjne i lojalnościowe, multisport

  • Praca Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659