Ustawiacz maszyn
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Masz już doświadczenie i szukasz nowych wyzwań?

Chcesz pracować na terenie fabryki z nowoczesnym parkiem maszynowym?

Poszukujemy ustawiacza maszyn

Oczekujemy

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Znajomość podstawowych komponentów automatyki stosowanych w maszynach produkcyjnych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie dla operatora linii produkcyjnej5000 zł brutto podstawa + dodatek 700 pln + premia do 500 pln brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • pracę na II zmiany 6:00- 18:00, 18:00- 6:00 (praca według grafiku np. 2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • możliwość dojazdu przyzakładowym autobusem z miejscowości: Skała, Kraków, Miechów, Książ Mały, Kocmyrzów Luborzyca, Racławice, Radziemice, Kalina Wielka, Słomniki, Szczurowa, Brzesko, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Bochnia, Działoszyce, Skalbmierz, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Batorska
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy)

Zadania

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i maszynami wchodzącymi w skład linii produkcyjnych,
  • Wprowadzanie korekt parametrów procesu na linii produkcyjnej,
  • Pomaganie Operatorom przy wykonywaniu przezbrojeń maszyn,
  • Pomaganie i szkolenie Operatorów w zakresie obsługi maszyny,
  • Współpraca z Inżynierami Procesu i Technikami Jakości w celu zapewniania jakości produktu,
  • Weryfikacja procesu produkcyjnego po ingerencji Utrzymania Ruchu.

  • Praca Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392