Ustawiacz maszyn CNC
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Logart Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja programów na nadzorowanych obrabiarkach CNC, wprowadzanie wymaganych korekt;
  • Zapewnienie zgodności komponentów z specyfikacją rysunkową i ich terminowej realizacji;
  • Optymalizacja wydajności urządzeń przy zachowaniu najwyższej jakości produktu;
  • Optymalizacja jakości oraz bezpieczeństwa pracy w obszarze obrabiarek CNC, zapewnienie najlepszych standardów organizacyjnych oraz technicznych;
  • Pełne współdziałanie na rzecz optymalizacji struktury kosztów zakładu;
  • Nadzorowanie, szkolenie i rozwój operatorów obrabiarek CNC;
  • Pełna współpraca z wszystkimi działami firmy;
  • Nadzór nad dokumentacją w obrębie nadzorowanego odcinka.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy z obrabiarkami CNC;
  • Znajomość programowania obrabiarek CNC;
  • Znajomość sterowników FANUC;
  • Umiejętność współpracy z pracownikami różnych szczebli oraz różnymi działami firmy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • Proaktywne podejście i chęć do ciągłej poprawy procesów.
  • Znajomość sterowników Mitsubishi będzie dużą zaletą.

Pracodawca oferuje

  • Realny udział w tworzeniu i rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce;
  • Kluczowy wpływ na kształt procesów związanych z procesem produkcji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Realne możliwości awansu wraz z rozwojem struktur zakładu;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość szkoleń finansowanych przez pracodawcę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544