Ustawiacz maszyn - Bielsko-Biała - rozpocznij nową, satysfakcjonującą karierę!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ustawianie maszyn na początku zmiany w przypadku przezbrojeń lub awarii
  • Naprawę maszyn w przypadku wystąpienia awariI

WYMAGANIA:
  • Zdolność technicznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (z możliwością stałego zatrudnienia już po 3 miesiącach!)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi premiami i bonusami
  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy oraz zapewniony bezpłatny parking,
  • Dostęp do atrakcyjnej karty MultiSport oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU.

Czekamy na Twoją aplikację!

Kontakt: +48 609 664 860

Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco.

UM/HUT/10/24/VS

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388