Ustawiacz maszyn - Bielsko-Biała - do przyuczenia
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ustawianie maszyn na początku zmiany w przypadku przezbrojeń lub awarii.
  • Naprawa maszyn w przypadku wystąpienia awarii.
  • Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej

WYMAGANIA:
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności technicznych.
  • Komunikatywność i zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  • Organizacja, kreatywność i samodzielność.
  • Znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami.
  • Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych 100%.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające.
  • Premie za polecenie nowych pracowników.
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocną.
  • Dofinansowanie do transportu i bezpłatny parking.
  • Dodatkowe Korzyści:
  • Ubezpieczenie grupowe PZU.
  • Karta MultiSport w atrakcyjnej cenie.

Aplikuj już dziś! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 609 664 860 lub prześlij swoje CV. Dołącz do naszej ekipy, gdzie wspólnie kształtujemy przyszłość!

Numer referencyjny: UM/HUB/04/24/VS

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448