Ustawiacz maszyn
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
Dąbrowa Górnicza
Asistwork
18. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Ustawiacza maszyn

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku ustawiacza maszyn
  • zdolności manualne, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Twoje zadania:

  • przezbrajanie maszyn zgodnie z Planem Produkcji
  • zapewnienie dostępności narzędzi i maszyn niezbędnych do procesu produkcyjnego utrzymywanie ich w dobrym stanie tak, aby były dostępne do użytku zgodnie z Planem Produkcji
  • uruchamianie procesu produkcyjnego
  • zarządzanie narzędziami/maszynami w stanie awarii, rozwiązywanie problemów włącznie z zatrzymaniem procesu produkcyjnego w przypadku możliwości generowania problemów jakościowych
  • zapewnienie przygotowania/przerabiania/wykorzystania materiałów zgodnie z regułą FIFO
  • zapewnienie procesu zarządzania wyrobem niezgodnym
  • wsparcie w wykonywaniu testów, prób i analiz
  • realizacja czynności konserwacyjnych zgodnie z harmonogramami konserwacji; zapewnienie prawidłowej rejestracji przeprowadzonych konserwacji
  • wypełnianie dokumentacji procesowej

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • ubezpieczenie medyczne
  • premię frekwencyjną 400 zł brutto
  • premia miesięczna
  • spotkania integracyjne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., (ADO), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584