Ustawiacz maszyn
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku ustawiacza maszyn
  • zdolności manualne, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • ubezpieczenie medyczne
  • premię frekwencyjną 400 zł brutto
  • premia miesięczna
  • spotkania integracyjne
  • możliwość  przystąpienia  do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567