Ustawiacz form wtryskowych- praca od zaraz
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, małopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • ustawianie i przezbrajanie maszyn, zakładanie i wymiana form
  • obsługa procesu produkcyjnego
  • bieżące reagowanie na awarie maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (oraz w niektóre weekendy)
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • możliwość uzyskania premii frekwencyjnej
  • perspektywę stabilnej, długofalowej współpracy

Kontakt telefoniczny: 512 175 462

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851