Ustawiacz. Chętnych wyszkolimy
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Pol-Trans
6. 4. 2024

Firma Pol-Trans Sp. z o.o. jest renomowanym dostawcą usług transportu kolejowego, który od ośmiu lat niezmiennie świadczy usługi na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w branży kolejowej, firma zyskała zaufanie klientów i zdobyła solidną pozycję na rynku.
Ustawiacz
Zakres obowiązków:
 Zestawianie, łączenie i rozłączanie pojazdów kolejowych
 obsługa punktów ładunkowych
 Wykonywanie manewrów przy użyciu lokomotywy i kierowanie pracą drużyny manewrowej
Wymagania:
 Świadectwo zdania egzaminu weryfikacyjnego na stanowisko ustawiacz
 Doświadczenie zawodowe,
 Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
 Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych,
 Znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji kolejowych.
Inne: Praca w zmiennym rytmie dobowym, odpowiedzialna, wymagająca dużego napięcia uwagi. Praca na wysokości przy sprawdzaniu stanu wagonów i przesyłek wagonowych. Narażenie na zagrożenia wynikające z ruchu taboru oraz na warunki atmosferyczne i hałas
Co jeśli nie posiadasz uprawnień, a chciałbyś rozpocząć pracę?
 opłacamy szkolenia i zdobycie odpowiednich uprawnień,
 organizujemy wymaganą praktykę zawodową,
 opłacamy badania w kolejowej medycynie pracy,
 utrzymujemy uprawnienia zgodnie z przepisami.
Oferujemy:
 Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 Umowę o pracę.
 Pracę w systemie równoważnym.
 Premie świąteczne i uznaniowe.
 Dofinansowanie do okularów
 Program rekomendacji pracowników.
 Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie.
 Miła, przyjemna atmosfera w pracy.
Wynagrodzenie do uzgodnienia po rozmowie.

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179