Upstream Planning Leader
  • Bukowno
Bukowno, Bukowno, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja procesów zaopatrzenia zakładu w komponenty przy współpracy z dostawcami i podwykonawcami
  • optymalizacja zapasów magazynowych w zakładzie
  • wsparcie przy uruchomieniu przepływu z nowymi dostawcami
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie SAP dla modułów MM, WM, QM jako key user
  • nadzorowanie zadań powierzonych specjalistom ds. logistyki, dotyczące zapasów na komponentach
  • zarządzanie parametrami (ss, MOQ, LT, wyjątki), a także bycie wsparciem dla zespołu pod kątem planowania przepływów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • doświadczenie w dziale logistyki firmy produkcyjnej
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • ogólna znajomość procesów logistycznych, w tym: Lean Manufacturing, MPAH
  • zdolności analityczne

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • EKSCYTUJĄCĄ PRACĘ w międzynarodowej firmie, która jest liderem w cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki przemysłowej, ze znaczącym udziałem w rynku,
  • ROZWÓJ - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego we wspierającym się zespole profesjonalistów,
  • SZKOLENIA ONBOARDINGOWE, które pomogą Ci wdrożyć się w organizację i Twoje obowiązki,
  • SZEROKI WYBÓR BENEFITÓW - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, premia za wyniki, kafeteria benefitów z możliwością wymiany punktów na wybrane produkty lub usługi,
  • DOFINANSOWANIA DO WCZASÓW ORAZ INNE ŚWIADCZENIA DLA PRACOWNIKÓW z ZFŚS,
  • DODATKOWE URLOPY RODZINNE - w związku z narodzinami dziecka lub adopcją, w celu opieki nad członkiem rodziny lub w związku z żałobą (dodatkowy urlop poza rozwiązaniami prawa pracy),
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY PROJEKTOWEJ (np. program ambasadorski, mentoring, projekty związane z digitalizacją),
  • RÓŻNORODNY ZESPÓŁ - praca w zróżnicowanym zespole oraz możliwość posługiwania się w codziennej pracy językami obcymi,
  • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ - szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych,
  • DOCENIENIE - punkty, które możesz wymienić na różne produkty i usługi,
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH CSR lub SUSTAINABILITY - 1 pełnopłatny dzień wolontariatu w roku,
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH – miej wpływ na to z kim pracujesz i zyskaj atrakcyjną gratyfikację finansową,
  • BRAK FORMALNEGO DRESS CODE - witamy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

At Schneider Electric were committed to creating a workplace that gives you not just a job but a meaningful purpose in joining our mission to bring energy and efficiency to enable life, progress and sustainability for all.

We believe in empowering our team members to reach their full potential, fostering a sense of ownership in their work.

We embrace inclusion as a fundamental value, ensuring that every voice is heard and valued. We value differences, and welcome people from all walks of life. We believe in equal opportunities for everyone, everywhere.

If you want to be part of a company where your contributions truly matter, where you are empowered to make a difference and where inclusivity is valued, we would love to hear from you.

Discover your Meaningful, Inclusive and Empowered career at Schneider Electric.

  • Praca Bukowno
  • Bukowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690