Unit Controller
  • Istebna
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Dołącz do globalnego producenta przemysłowego, znajdującego się na liście Fortune 200! Jego produkty są dosłownie wszędzie: w głębinowych platformach wiertniczych, technologii lotniczej, mostach i turbinach wiatrowych, opiece zdrowotnej, przestrzeniach, w których żyjemy i pracujemy, samochodach, którymi jeździmy i urządzeniach mobilnych, na których polegamy!

Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • solidne doświadczenie w kontrolingu i rachunkowości, preferowany jest stopień w dziedzinie rachunkowości (ACCA, CIMA lub równoważny)
  • doświadczenie w rachunkowości w międzynarodowej korporacji amerykańskiej lub doświadczenie w firmie Big4 jest dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego jest wymagana
  • zrozumienie wszystkich obszarów działalności biznesowej
  • wytrwałe działanie w celu spełnienia lub przekroczenia oczekiwań
  • pasja do nauki/zaangażowania w działalność biznesową
  • silne umiejętności analityczne biznesu
  • solidne umiejętności finansowe, w tym praktyczna wiedza na temat budżetowania, sprzedaży i rozwoju biznesu
  • umiejętność zarządzania złożonością i zmianą
  • umiejętność budowania szacunku i zaufania ze strony personelu w środowisku nastawionym na wyniki, zorientowanym na zespół
  • silna wewnętrzna motywacja i zdolność do motywowania innych do osiągania doskonałości
  • umiejętność identyfikowania i rozwijania przyszłych liderów/menadżerów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca w grupie międzynarodowej.
  • poczucie sprawczości – dużo będzie zależało od Twojej chęci do działania.
  • elastyczne godziny pracy i Hybrydowy model pracy (2/3)
  • możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet socjalny

Zadania

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi i amerykańskimi zasadami rachunkowości, jak również wszystkich raportów wymaganych przez Korporację i Kontrolera Działowego
  • zapewnienie, że polityki i procedury są wdrożone i przestrzegane w zakładzie
  • zapewnienie najbardziej dokładnego prognozowania możliwego poprzez przewidywanie trendów na podstawie danych, takich jak CSM, backlog
  • wykrywanie i analiza odchyleń od Planu Rocznych i Prognoz
  • udział w przygotowywaniu Planu Rocznych i Długoterminowego Planu
  • prowadzenie corocznej audytu statutowego oraz audytów wewnętrznych
  • śledzenie i analiza wszystkich wskaźników finansowych zakładu: optymalizacja MOH, redukcja rezerwy klasyfikacji, redukcja przeterminowanych płatności, itp.
  • zatwierdzanie CapEx i wydatków zgodnie z EAP
  • zapewnienie, że Toolbox ITW jest zrozumiały i stosowany na poziomie zakładu
  • pomaganie pracownikom zakładu zrozumieć, jak ich decyzje wpłyną na finanse
  • prawa ręka Kierownika Operacyjnego; Kierownik Rachunkowości powinien współpracować z Kierownikiem Operacyjnym w poszukiwaniu nowych możliwości, oszczędności lub wyjaśnianiu historii za liczbami
  • koordynacja, zarządzanie i monitorowanie personelu rachunkowego
  • łączność z najwyższym zarządem. Wspomaganie w opracowywaniu strategicznych planów działalności finansowej, zapewnienie integralności danych ilościowych i jakościowych oraz przedstawianie obiektywnych opinii opartych na faktach, danych i analizie
  • wspieranie ram rozwoju przywództwa, rozwijanie talentów w obrębie działalności. Identyfikacja i rozwijanie kluczowych liderów na przyszłe role
  • prowadzenie działalności biznesowej w sposób etyczny, zgodnie z Zasadami Postępowania

  • Praca Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228