UMOWA ZLECENIE W ZESPOLE OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ I SPRAWOZDAWCZOŚCI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1130304001

Obowiązki

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • zbierasz dane i przygotowujesz raporty (cykliczne i jednorazowe) w zakresie sporów sądowych z udziałem banku na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • nadzorujesz jakość danych i przygotowujesz raporty błędów,
  • analizujesz niezgodności pomiędzy danymi w systemach oraz wyjaśniasz je i korygujesz,
  • prezentujesz przygotowane dane w formie wykresów i opisów,
  • współtworzysz i optymalizujesz narzędzia pod kątem ich statystycznej użyteczności, celem zwiększenia jakości i efektywności,
  • współpracujesz z kancelariami prawnymi prowadzącymi spory sądowe na rzecz banku.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662