UI / Senior Graphic Designer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
IGAMINGNUTS
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy iGamingNuts!

Naszym celem jest przekazanie klientom najlepszej i najbardziej wszechstronnej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich za pośrednictwem dedykowanych stron i produktów.

Przygotowujemy graczom najlepsze typy na wydarzenia sportowe i analizę produktów wszystkich operatorów zakładów bukmacherskich. Dla naszych użytkowników przygotowujemy kompleksowe recenzje w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów.

Na pewno znasz Nas ze strony: https://legalnibukmacherzy.pl/

KOGO AKTUALNIE SZUKAMY?

Stawiamy na ludzi z pasją i aktualnie szukamy doświadczonego eksperta UI, który przeanalizuje nasze strony, wskaże kierunki rozwoju i podpowie co robić aby nasze projekty zyskały jeszcze więcej.

Twoje zadania

  • Tworzenie wizualnych elementów graficznych dla stron internetowych.
  • Opracowywanie spójnych i estetycznych interfejsów użytkownika (UI) z dbałością o detale i zgodnie z najlepszymi praktykami w branży.
  • Opracowywanie i testowanie prototypów interaktywnych w celu walidacji koncepcji projektowych.
  • Przeprowadzanie testów użyteczności i analiza wyników w celu optymalizacji doświadczeń użytkowników.
  • Ścisła współpraca z programistami, menedżerami produktu i innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów zgodnie z założonymi celami.
  • Udział w spotkaniach zespołowych, prezentowanie swoich koncepcji projektowych
  • Przekazywanie wytycznych graficznych i UX do zespołu deweloperskiego, wspieranie ich podczas implementacji projektów.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum kilka lat doświadczenia w pracy jako graphic designer oraz w projektowaniu UI/UX
  • Doświadczenie w tworzeniu graficznej wizji dla produktów online
  • Zarządzanie podległym zespołem grafików
  • Znajomość narzędzi do projektowania graficznego i prototypowania, szczególnie Figma.
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji z różnymi działami w Firmie
  • Kreatywność, dbałość o detale i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.
  • Zainteresowanie sportem i znajomość branży iGaming będzie znaczącym atutem :)

Oferujemy

W iGamingNuts tworzymy 40-osobowy zgrany i wspierający się zespół specjalistów i ekspertów. W segmencie legalnych zakładów sportowych cieszymy się dumnym tytułem lidera w budowaniu społeczności graczy. Na rynku polskim nasze produkty to najlepsze strony o tematyce bukmacherskiej, m. in. legalnibukmacherzy.pl. Rozwijamy się także międzynarodowo i już teraz działamy na rynkach europejskich oraz Ameryki Południowej.

Dla Nas kultura pracy i atmosfera jest bardzo ważna. Jak tylko możemy doceniamy naszych pracowników, którzy otrzymują darmowe wejścia na mecze piłkarskie, żużlowe oraz sporty walki :)

Jeździmy także na tematyczne konferencje, gdzie można zobaczyć nowości z branży bukmacherskiej oraz organizujemy naprawdę nietuzinkowe wyjazdy integracyjne :)!

Dbamy także o work-life-balance, bo wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie psychiczne Naszych pracowników!

Dlatego jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz rozwijać się w branży bukmacherskiej - dołącz do iGamingNuts!

 U Nas poczujesz się jak w domu!

Benefity:

  • karta multisport (dofinansowanie)
  • prywatna opieka medyczna (dofinansowanie)
  • wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt (pracujemy na Mac)
  • codzienne śniadanie w biurze
  • nowoczesne biuro w centrum Gdańska Wrzeszcz (bardzo dobrze skomunikowane z SKM,tramwaj, autobus) - jeśli pracujesz z Gdańska
  • działania społeczne w które chętnie się angażujemy
  • praca u rynkowego lidera branży bukmacherskiej
  • dodatkowy dzień wolny w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia
  • świętujemy urodziny i jubileusz zatrudnienia
  • wspólne wyjścia zespołowe i firmowe wyjazdy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej w systemie 3 dni z biura, 2 dni z domu lub pełna praca zdalna dla osób spoza Trójmiasta

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648