(tw) Praca dla ucznia/studenta/emeryta do wsparcia produkcji
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
25. 5. 2024

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisku: wsparcie produkcji.

Opis stanowiska:

pakowanie detali  przy automatycznych liniach produkcyjnych,

wypełnianie dokumentów,

oklejanie pojemników i ich przygotowanie.

Wymagania:

gotowość do pracy w systemie zmianowym,

zaangażowanie w powierzone obowiązki,

mile widziane status ucznia/studenta.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

stawka 28 zł/h brutto, (dla ucznia studenta brutto=netto),

możliwość zdecydowania o ilości przepracowanych godzin w miesiącu,

praca w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do soboty.

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064