Trener zajęć z nowoczesnych technologii dla dzieci
  • Łącko
Łącko, Łącko, Małopolskie, Polska
Edu3Dkacja
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
- dobrze zorganizowane stanowisko
- wysokie wynagrodzenie - uzależnione od umiejętności i zaangażowania
- kreatywną i energiczną atmosferę w pracy
- wsparcie i kompleksowe szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć
- możliwość awansu na koordynatora regionu
- możliwość pracy w pełnym lub nie pełnym wymiarze godzin
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie warsztatów dla dzieci i młodzieży na terenie Nowego Sącz i okolicach
- Wprowadzanie danych, praca nad scenariuszami lekcji, prowadzenie ewidencji zajęć
Nasze oczekiwania:
- umiejętność pracy z dziećmi - warunek konieczny!
- studenci - mile widziani:)
- prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystania własnego samochodu na dojazdy do miejsc prowadzenia warsztatów
- komunikatywność
- punktualność
- kreatywność i otwartość
- odpowiedzialność
- pozytywne nastawienie i chęć do nauki
- dobra organizacja czasu i pracy
- samodzielność
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Łącko
  • Łącko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584