Trener Wewnętrzny - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Trenera wewnętrznego, który pomoże nam w realizacji naszych celów. Jeśli masz pasję do dzielenia się wiedzą, potrafisz inspirować innych i chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej organizacji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Trener WewnętrznyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja kompleksowych programów szkoleniowych.
  • Zarządzanie procesami szkoleniowymi i inicjatywami rozwojowymi, z wykorzystaniem różnorodnych metod i technik nauczania.
  • Prowadzenie projektów szkoleniowych dla pracowników.
  • Współpraca z menedżerami w zakresie polityki personalnej.
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług HR.
  • Monitorowanie rynku i trendów HR, analiza danych oraz definiowanie kierunków rozwoju.
  • Udział w działaniach z zakresu Employer Brandingu, promowanie firmy wśród potencjalnych kandydatów.
  • Identyfikacja talentów oraz wdrażanie rozwiązań wspierających rozwój umiejętności i kompetencji pracowników.
  • Udział w projektach mających na celu podnoszenie kompetencji pracowników.
  • Wsparcie zespołu w różnorodnych działaniach HR.
  • Udział w międzynarodowych projektach dotyczących rozwoju pracowników i kultury organizacyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Samodzielność, umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywnej organizacji pracy.
  • Proaktywność, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Pozytywne nastawienie oraz determinacja w dążeniu do celu.
  • Otwartość na zmiany i chęć poszukiwania nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

  • Praca Wrocław
  • Trener Wrocław
  • Trener personalny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388