Trener wewnętrzny na czas zastępstwa LISTA KANDYDATÓW
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345741

Obowiązki

Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce obsługującą miliony ubezpieczonych! I jednym z największych pracodawców! Połączmy siły! Wesprzyj nas swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju w dziedzinie prowadzenia szkoleń. Możesz zyskać zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz współpracować z doświadczonymi fachowcami, oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, pracę w przyjaznej atmosferze oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zakres zadań realizowanych na stanowisku pracy:

- prowadzenie szkoleń wewnętrznych na terenie całej Polski (w formule stacjonarnej oraz zdalnej w zależności od potrzeb)

- przygotowanie programów i materiałów do szkoleń wewnętrznych

- uczestnictwo w przeprowadzaniu analizy potrzeb szkoleniowych

- uczestnictwo w ewaluacji przeprowadzonych szkoleń wewnętrznych

Wymagania

Wymagania niezbędne:

- niezbędne wykształcenie wyższe

- minimum 3 lata pracy w prowadzeniu szkoleń i/lub w obszarze merytorycznym

- minimum 3 lata stażu

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (psychologia, train the trainer, socjologia, ZZL, pedagogika, prawo, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

- znajomość metodyki nauczania dorosłych

- znajomość technik prowadzenia wystąpień publicznych

- umiejętność i doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń oraz materiałów szkoleniowych

- biegła znajomość obsługi systemu MS Power Point oraz MS Word

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- umiejętność rozwiązywania problemów

- innowacyjność

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- umiejętność komunikacji

- umiejętność współpracy

- elastyczność

- nastawienie na rozwój

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

- skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

- skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia