Trener w Zespole Szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, ewaluacja oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i warsztatów doszkalających dla sieci sprzedaży z zakresu: sprzedaży, usług, technik negocjacyjnych oraz kompetencji miękkich
  • Tworzenie i koordynacja programów wdrożeniowych oraz nadzór nad procesem wdrażania pracowników stacjonarnych i terenowych poprzez aktywne uczestnictwo w coachingach
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań rozwojowych
  • Identyfikacja obszarów rozwojowych i przygotowywanie propozycji działań
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poszerzanie możliwości sprzedażowych
  • Wychodzenie z inicjatywą oraz wdrażanie nowych programów szkoleniowych dla pracowników centrali
  • Ścisła współpraca z HR Managerem

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie jako Trener Wewnętrzny
  • Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe
  • Realizowałeś/aś szkolenia dla sieci sprzedaży i działów operacyjnych
  • Znasz techniki sprzedażowe, skuteczne metody motywacji, negocjacji
  • Wiesz jak kreatywnie tworzyć projekty szkoleniowe z nastawieniem na dużą wartość praktyczną
  • Jesteś osobą samodzielną, pełną pomysłów i szukasz miejsca do ich realizacji
  • Potrafisz tworzyć atrakcyjne prezentacje i materiały szkoleniowe
  • Masz wysoki poziom energii, entuzjazmu, pozytywnego nastawienia oraz chęci rozwoju

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie
  • Praca w najbardziej “gorącej” branży, w stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku
  • Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia
  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna

  • Praca Warszawa
  • Trener Warszawa
  • Trener personalny Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536